Hakkımızda

GEAS Profesyonel Satın Alma Hizmetleri Ltd. Şti., yenilikçi iş fikri ile 2015 yılında Bursa’da kurulmuştur. Kuruluş amacımız, Otomotiv, Raylı Sistemler, İş Makineleri, Savunma Sanayi sektörlerinde faaliyet gösteren OEM, Tier-1, Tier-2 statüsündeki firmalara ürün ve hizmetler sunmaktır. Kurucularımız, toplamda 55 seneye yakın tecrübeleri olan ve bu tecrübelerinin büyük kısmı otomotiv sektöründe geçen uzman kişilerdir.

 

Gelinen noktada müşterilerimizin beklentilerine istinaden, 2020 senesi itibariyle Çin merkezli üreticiler ile sac vb. çeşitli malzemelerin temini konusunda işbirliği anlaşmaları yapmaya başlamış bulunmaktayız.

 

Firmamız, kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır ve kendini geliştirmeye devam etmektedir.

 

İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

 

Sloganımız; «siz keyifle kahvenizi yudumlayınız ve bize güvenmeye devam ediniz…»

İhsaniye Mah. Cami Sokak No:48 Adem Erkal İş Merkezi K:1 D:1 16130 Nilüfer BURSA
+90 (850) 297 51 18
sales@geasltd.com
www.geasltd.com © Tüm Hakları Saklıdır
X